ProFomula – producent chemii gospodarczej

Stosowanie specjalistycznych preparatów czyszczących to najprostszy sposób na poradzenie sobie z uporczywymi zabrudzeniami. Czym wyróżnia się profesjonalna chemia gospodarcza? Dlaczego warto sięgać po tego typu produkty? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części wpisu.

Profesjonalne środki czystości dla firm i domu

W porównaniu do tradycyjnej chemii gospodarczej, którą znajdziemy w supermarketach, produkty z linii profesjonalnej odznaczają się dużą skutecznością i szybkim działaniem, co w dużej mierze zawdzięczają swojemu skoncentrowanemu składowi, wzbogaconemu o substancje czynne. Ponadto są one niezwykle wydajne, dzięki czemu jedno opakowanie wystarcza na znacznie dłużej. Co więcej, profesjonalna chemia gospodarcza nie tylko dokładnie czyści powierzchnie, ale też dodatkowo je dezynfekuje, co jest jednym z podstawowych wymogów branży gastronomicznej.

Pro Formula by Diversey to producent środków czystości przystosowanych do profesjonalnego użytku, dedykowanych zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. W ofercie Pro Formula znajdziemy wiele różnych preparatów, w tym profesjonalne płyny do mycia podłóg, środki do czyszczenia powierzchni stalowych i ceramicznych, produkty czyszczące do kuchni, łazienek i toalet, które ułatwią utrzymanie czystości w domu oraz różnych instytucjach publicznych – żłobkach, przedszkolach, restauracjach, biurach, ośrodkach medycznych itp.

Dlaczego warto sięgać po profesjonalną chemię gospodarczą?

Oprócz wyżej wymienionych zalet profesjonalnych środków czyszczących warto wspomnieć tutaj również o tym, że produkty te są znacznie bezpieczniejsze w użytkowaniu. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Aby tego typu specjalistyczne preparaty mogły zostać wprowadzone do obrotu na rynek, muszą one spełniać wiele restrykcyjnych wymogów Sanepidu. Dodatkowym atutem profesjonalnej chemii gospodarczej jest jej skuteczność w walce z bakteriami, grzybami i wirusami. Niektóre z dostępnych produktów wykazują działanie myjąco-dezynfekujące, dzięki czemu po wyczyszczeniu powierzchni nie jest konieczna jej dezynfekcja przy użyciu innego preparatu. Takie rozwiązanie pozwala nam zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Podsumowując, profesjonalna chemia gospodarcza doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalistów prowadzących firmy sprzątające, jak i każdej gospodyni domowej, dla której priorytetem jest utrzymanie idealnej i higienicznej czystości w całym domu.

Poprzedni artykułCo wpływa na dobrą lokalizację w przypadku rynku pierwotnego?
Następny artykułNowa Dacia w kredycie ulgowym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj