Nowa Dacia w kredycie ulgowym

Jeśli kiedykolwiek szukałeś atrakcyjnej oferty kredytowej na zakup nowego samochodu, to dobrze wiesz, że nie jest to łatwe zadanie. Paradoksalnie mnogość kredytów dostępnych na rynku może utrudnić wyłowienie najatrakcyjniejszej opcji w oceanie mniej korzystnych propozycji.

Popularność kredytu wśród klientów indywidualnych

Kredyt samochodowy to najpopularniejsza forma finansowania wśród osób prywatnych i to właśnie głównie do nich jest skierowany, chociaż na rynku można również znaleźć rozwiązania przeznaczone dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Dlaczego jednak najchętniej korzystają z niego klienci indywidualni? Chodzi tutaj o odsetki, które są znacznie niższe niż w przypadku pożyczki na nieokreślony cel.

Gdzie szukać korzystnej oferty kredytowej?

Decydując się na kredyt, możemy również liczyć na szereg innych udogodnień. Warunkiem jest jednak znalezienie korzystnej oferty. Gdzie zatem takiej szukać? Na przykład u autoryzowanych dealerów samochodowych. Jeśli jesteśmy zainteresowani autami z aktualnej floty marki Dacia, to najciekawszą propozycją może okazać się kredyt ulgowy dostępny w aktualnej ofercie rumuńskiego koncernu i banku RCI – https://www.daciafinansowanie.pl/kredyt-ulgowy.

Kredyt ulgowy od Dacia Finansowanie

Na co może liczyć kredytobiorca? Przede wszystkim na proste i elastyczne zasady, a także promocyjne warunki, jak chociażby wyjątkowo atrakcyjne ubezpieczenia – 1% na Dustery z silnikami diesla lub 1,9% na pozostałe modele z bogatej floty rumuńskiego producenta. Charakterystycznymi cechami kredytu ulgowego od Dacia Finansowanie są:

  • brak obligatoryjnej wpłaty własnej,
  • duże swoboda przy ustalaniu okresu kredytowania (od 24 do 72 miesięcy),
  • oprocentowanie zaczynające się już od 2,99%,
  • opłata przygotowawcza w wysokości 4%,
  • rozwiązania pozwalające na finansowanie dodatkowych usług (np. GAP oraz rozszerzona gwarancja).

Potrzebujesz nowego auta? Znalazłeś coś ciekawego w ofercie Dacii? Jakiś model szczególnie przykuł Twą uwagę? Jeśli trzy razy odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie sprawdź ofertę kredytu ulgowego od Dacii Finansowanie!

Poprzedni artykułProFomula – producent chemii gospodarczej
Następny artykułPo co firmy emitują akcje i co zyskują akcjonariusze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj